پسر دیوید بکام آشپز شد

حاشیه های فوتبالی : بروکلین بکام در ادامه کار مدلینگ و عکاسی، حالا مجری یک برنامه آشپزی شده است! برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

پسر دیوید بکام آشپز شد

بروکلین، پسر دیوید بکام مدل و عکاس ۲۲ ساله به جای این که همچون پدرش به سراغ فوتبال برود تصمیم گرفته تا به سراغ آشپزی برود.

برنامه «آشپزی با بروکلین» در حال حاضر از طریق فیسبوک مسنجر پخش می‌شود که پسر بزرگ بکام در تلاش است تا مهارت‌هایش را به عنوان یک آشپز نشان بدهد. «نیویورک پست» گزارش داده که تیمی ۶۲ نفره به بروکلین کمک می‌کنند تا  برنامه خود را بسازد و به بینندگانش نشان بدهد که چطور می‌توان یک ساندویچ درست کرد. ۹ تهیه کننده، ۵ فیلمبردار و یک مشاور آشپزی در میان افرادی هستند که به ساخت برنامه پسر بکام کمک می‌کنند.

این مدل که در لندن متولد شده غذاهای مختلفی نظیر استیک، ساندویچ تورتیلا و شیرینی برای بینندگانش درست می‌کند. هر چند که برنامه بکام یک برنامه کوچک و ۸ دقیقه ایست اما به نظر می‌رسد که به اندازه ساخت یک سریال بزرگ تلویزیونی به کارمند و هزینه نیاز دارد.

پسر بزرگ بکام راهی کاملاً متفاوت را نسبت به او در پیش گرفته و فعلاً امید دیوید در این عرصه به پسر دیگرش رومئو است که در تیم رزروهای اینتر میامی توپ می‌زند و می خواهد مثل پدرش فوتبالیست شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا