اعلام نظر نهایی کمیته اخلاق در خصوص پرونده معصومه حسرتی و محمد مختاری

حاشیه های فوتبالی : کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص دو پرونده اعلام کرد. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

اعلام نظر نهایی کمیته اخلاق در خصوص پرونده معصومه حسرتی و محمد مختاری

با اعلام کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال؛ رأی محکومیت صادره علیه معصومه حسرتی خیمه سری، بازیکن اسبق باشگاه ملوان بندرانزلی قطعی است و وی به پرداخت جزای نقدی به میزان پنجاه میلیون ریال محکوم شد.

بر همین اساس این بازیکن از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال و شرکت در مسابقات و ورود به ورزشگاه­‌ها ممانعت به عمل آمده و نتیجه به کمیته اخلاق گزارش شود. لازم به ذکر است ادامه فعالیت نامبرده صرفاً پس از اجرای حکم و با اخذ تأییدیه از کمیته اخلاق امکان­پذیر خواهد بود.

همچنین رأی محکومیت صادره علیه محمد مختاری، بازیکن اسبق تیم داماش گیلان قطعی است و نامبرده به پرداخت جزای نقدی به میزان پنجاه میلیون ریال محکوم شد. بر همین اساس تأکید می شود از هرگونه فعالیت محمد مختاری در حوزه فوتبال و شرکت در مسابقات و ورود به ورزشگاه‌ها ممانعت به عمل آمده و نتیجه به کمیته اخلاق گزارش شود. لازم به ذکر است ادامه فعالیت نامبرده صرفاً پس از اجرای حکم و با اخذ تأییدیه از کمیته اخلاق امکان پذیر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا