خرید زمین 70 هکتاری توسط مربی لیگ برتر

حاشیه های فوتبالی : یکی از مربیان مطرح لیگ برتری به تازگی در شمال کشور زمینی به وسعت هفتاد هکتار خریداری کرده است. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

خرید زمین 70 هکتاری توسط مربی لیگ برتر

همزمان با اخبار روزهای اخیر درباره حواشی رخ داده برای یکی از بازیکنان تیم ملی و البته یکی دیگر از بازیکنان اسبق تیم ملی که در رسانه‌ها و فضای مجازی، جزو پرسروصداترین اخبار یکی دو روز اخیر بوده، خبری تازه تر درباره زمین خواری یکی از مربیان لیگ برتری نیز به جمع اخبار قبلی اضافه شد.

 حین گفتگو با یکی از پیشکسوتان شمالی یکی از باشگاه‌های مطرح تهرانی درباره مشکلات اضافه کردن یک طبقه برای آپارتمان در حال ساختی که در دست داشت صحبت از یکی از مربیان مطرح لیگ برتری به میان آمد.

این پیشکسوت که برای رفع مشکل ساختمان در حال احداثش به یکی از مراکز مرتبط با تغییر کاربری در شمال کشور مراجعه کرده بود پس از اینکه مورد استقبال اعضای آن مرکز قرار می‌گیرد از معامله بزرگی مطلع می‌شود که به تازگی در همان منطقه ای که او زندگی می‌کند انجام شده است.

یکی از کارکنان آن مرکز در این باره گفته مربی معروف لیگ برتری برای حل و فصل مشکلات موجود برای زمین ۷۰ هکتاری که آن را به تازگی خریداری کرده بوده به همان مکان رفته و کارهای اداری و ملکی اش را انجام داده بود.

این پیشکسوت با اشاره به مشکل اضافه کردن یک طبقه اضافه تر در آپارتمان دو طبقه‌ای که در حال ساخت آن برای خود و خانواده‌اش است معتقد بود چه معاملاتی در محدوده زندگی‌اش اتفاق می‌افتد که او و خیلی‌های دیگر از آن بی اطلاع هستند.

شنیده‌ها از محدوده زمین معامله شده حاکی از آن است؛ ظاهرا برای احداث مجموعه ورزشی و یا شهرک مسکونی در آن منطقه نیاز به تغییرات زیادی در موضوع کاربری این قطعه چند ده هکتاری وجود دارد که با قوانین جدید سالهای اخیر درباره منابع طبیعی به شدت مغایر است، ولی ظاهرا این مربی معروف گفته با لابی‌هایی که دارد می‌تواند هرگونه سدی را از سر راهش بردارد و مشکلی از این بابت برایش بوجود نخواهد آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا