اکران فیلم زندگی بیرانوند در جشنواره فیلم فجر

حاشیه های فوتبالی : فیلم زندگی علیرضا بیرانوند گلر تیم ملی در جشنواره فیلم فجر اکران خواهد شد. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

اکران فیلم زندگی بیرانوند در جشنواره فیلم فجر

چندی قبل مرتضی علی عباس میرزایی یکی از کارگردانان کشورمان شروع به ساختن  فیلم سینمایی، زندگی بیرانوند از بدو تولد تا رسیدن به شماره یک تیم ملی ایران و باشگاه پرسپولیس کرد. عوامل فیلم سینمایی زندگی علیرضا بیرانوند با حضور در روستای دارایی خرم‌آباد، این فیلم را کلید زدند. این مجموعه چندی قبل  به روستای دارایی رفتند و با برخی از اهالی مصاحبه کردند تا آرشیوی کامل از زندگی علیرضا جمع کنند. از چند ماه پیش هم فیلمبرداری فیلم زندگی ستاره تیم ملی در نقاط مختلف ایران شروع شده و به نظر می‌رسد به زودی فیلمبرداری این فیلم به پایان خواهد رسید.

خود علیرضا در قسمتی از این فیلم جلوی دوربین رفته ولی بخش زیادی از این فیلم را بدل بیرانوند بازی می‌کند. قرار است فیلم زندگی علیرضا بیرانوند که «بیرو» نام دارد، برای اولین بار در جشنواره فیلم فجر به نمایش در بیاید. حالا با اعلام فیلم‌های راه یافته به بخش مسابقه سینمای ایران (سودای سیمرغ) مشخص شد، فیلم زندگی ستاره تیم ملی در این بخش حضور دارد و توسط هیئت داوران مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

نکته جالب در خصوص بدل علیرضا این است که نام او حسین بیرانوند است ولی هیچ نسبتی با گلر شماره یک تیم ملی ندارد. همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، بدل علیرضا شباهت بسیار زیادی به خودش دارد و او از بین چندین بازیگر ناشناس و انجام گریم‌های مختلف به عنوان بدل بیرانوند انتخاب شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا