پیشنهاد 17 میلیون پوندی اومتیتی

حاشیه های فوتبالی : باشگاه نیوکاسل قصد دارد به صورت جدی برای خرید ساموئل اومتیتی، مدافع بارسلونا، اقدام کند. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

پیشنهاد 17 میلیون پوندی اومتیتی

به گزارش “حاشیه های فوتبالی”، اومتیتی در چند فصل خیر با مصدومیت‌های متعددی روبرو شده و تحت هدایت رونالد کومان نیز بازیکن ثابت ترکیب بارسلونا نبود.

این شرایط پس از حضور ژاوی روی نیمکت این تیم نیز تغییری نکرد و بارسلونا در تلاش است تا این بازیکن فرانسوی را در ماه ژانویه به فروش برساند.

شرایط مالی این باشگاه خوب نیست و با توجه به این که ژاوی قصد دارد بازیکنانی را برای تقویت تیمش به خدمت بگیرد، آنها قصد دارند اومتیتی که را که دستمزد هفتگی 220 هزار پوند دریافت می‌کند به فروش برسانند تا مشکلی از نظر محدودیت‌های مالی لالیگا نداشته باشند.

حالا سان اسپورت مدعی شده که نیوکاسل قصد دارد برای خرید این مدافع 28 ساله در پنجره نقل و انتقالات زمستانی اقدام کرده و پیشنهادی را به مدیران بارسلونا ارائه دهد.

در این خبر آمده که اومتیتی از مدت‌ها قبل در آستانه جدایی از بارسا قرار داشته و پیش از این گفته می‌شد که آرسنال و چلسی نیز علاقه بسیاری به جذب این بازیکن داشتند.

اما این بازیکن فرصت زیادی برای حضور در میدان پیدا نکرد و همین باعث شد که این دو باشگاه از علاقه خود منصرف شوند تا فقط نیوکاسل به عنوان مشتری جدی برای این بازیکن بماند.

ادی هاو، سرمربی نیوکاسل، تصمیم دارد که بازیکنان جدیدی را در ماه ژانویه به خدمت بگیرد تا بتواند تیمش را از خطر سقوط به چمپیونشیپ نجات داده و آنها را در لیگ برتر حفظ کند. شرایط مالی مالکان جدید این باشگاه نیز به آنها اجازه می‌دهد که با دست بازتری اقدام به خرید بازیکنان مدنظر کادر فنی این تیم کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا