درگذشت برادر دیگو مارادونا

حاشیه های فوتبالی : حدود یک سال قبل و در چنین روزهایی بود که انتشار خبر فوت دیگو مارادونا جهان فوتبال را در شوک بزرگی فرو برد. فوق ستاره محبوب و بزرگ فوتبال آرژانتین بعد از تن دادن به عمل جراحی و در حال طی دوران ریکاوری دچار حمله قبلی شده و جان خود را از دست داد. البته در یک سال اخیر حواشی فراوانی در مورد دلایل فوت دیگو مارادونا عنوان شده و حتی پای پلیس و دادستان نیز به این ماجرا کشیده شده است. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

درگذشت برادر دیگو مارادونا

اما امروز هوگو مارادونا، برادر دیگو در تاریخ ۲۸ دسامبر در سن ۵۲ سالگی و بر اثر حمله قلبی در خانه خود در شهر ناپل در ایتالیا درگذشت. هوگو مانند برادرانش دیگو و رائول فوتبال را از سنین بسیار پایین شروع کرد و حتی در سن ۱۸ سالگی با ناپولی قرارداد امضا کرد. البته این بازیکن خیلی زود به آسکولی قرض داده شده و در ادامه موفقیت چندانی در دوران ورزشی خود کسب نکرد.

هوگو مارادونا در سال های بعد از خداحافظی از فوتبال در رده جوانان مشغول به کار بوده و به کسری از آوازه برادر بزرگ تر خود نیز دست پیدا نکرد. به این ترتیب هوگو حدود یک سال بعد از فوت ناگهانی برادر خود جانش را از دست داد و او نیز همانند دیگو در سن و سال نه چندان زیاد با زندگی وداع کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا