اردوی پادگانی تن‌هاخ؛ قوانین سفت و سخت سرمربی یونایتد!

حاشیه های فوتبالی : اریک تن هاخ، سرمربی منچستریونایتد، یک بازیکن را به‌دلیل تاخیر، برای دو بازی در تور پیش فصل خود کنار گذاشته است. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

اردوی پادگانی تن‌هاخ؛ قوانین سفت و سخت سرمربی یونایتد!

بسیاری از بازیکنان منچستریونایتد در روزهای اخیر به‌شدت به تمجید از عملکرد و رفتار اریک تن هاخ، سرمربی جدید تیم پرداخته و تاکید کرده‌اند که به رعایت نظم و انظباط اهمیت زیادی می‌دهد. اخبار حاکی از آن است که اریک تن هاخ قوانین سختگیرانه جدیدی را در رابطه با رعایت زمان حضور در تمرینات و کمپ، رژیم تغذیه و البته عدم مصرف الکل در روزهای منتهی به مسابقات، پس از تحویل گرفتن تیم در فصل تابستان امسال وضع کرده است.

حالا نشریه اتلتیک در گزارشی مدعی شد در طول سفر کاروان منچستریونایتد به تایلند و استرالیا، بازیکنی که نامش فاش نشده است، دو بار در تمرینات تیم تاخیر داشته و باعث عصبانیت سرمربی جدید باشگاه شده است. در حقیقت اریک تن هاخ قصد داشت از او در یک بازی در استرالیا در ترکیب ثابت خود استفاده کند، اما به دلیل تنبیه، این بازیکن را از لیست خود کنار گذاشت.

بازیکنان منچستریونایتد متوجه شده‌اند تحت هیچ شرایط استانداردهای وضع شده توسط این سرمربی کمرنگ نمی‌شود و اریک تن هاخ به وقت شناسی و رعایت قوانین مورد نظرش اهمیت زیادی می‌دهد. منچستریونایتد پس از بازگشت از تور استرالیا و تایلند، روز شنبه در اسلو به مصاف اتلتیکو مادرید می‌رود. همچنین شیاطین سرخ تنها 24 ساعت بعد در اولدترافورد به مصاف رایو وایکانو خواهند رفت و به نظر می‌رسد اریک تن هاخ از دو ترکیب اصلی جداگانه برای این دو مسابقه دوستانه استفاده خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا