گل طارمی برای پورتو همزمان با پیشنهاد آث‌میلان

حاشیه های فوتبالی : مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو همزمان با مطرح شدن پیشنهاد باشگاه آث میلان ایتالیا در یک دیدار تدارکاتی گلزنی کرد. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

گل طارمی برای پورتو همزمان با پیشنهاد آث‌میلان

تیم فوتبال پورتو تمرینات پیش فصل خود را در کشور پرتغال آغاز کرده است و در کنار انجام تمرینات بدنسازی، برگزاری بازی‌های تدارکاتی را هم در دستور کار قرار داده است.

در همین ارتباط پورتو روز گذشته به مصاف ویلافرانکوئنسه رفت که این بازی را با پیروزی دو بر صفر به پایان رساند. مهدی طارمی مهاجم ایرانی که هفته گذشته به اردوی پورتو اضافه شده بود، در این مسابقه گل دوم تیمش را به ثمر رساند.
طارمی در حالی کار خود را در پورتو و پیش از شروع فصل با گلزنی آغاز کرده است که سایت mercado-azul پرتغال مدعی شد باشگاه آث میلان ایتالیا بار دیگر تلاش خود را برای جذب این مهاجم ایرانی آغاز کرده است.

این رسانه نوشت: «میلان همچنان از نزدیک مهدی طارمی را دنبال می‌کند اما تاکنون موفق به جذب او نشده است. باشگاه ایتالیایی اخیراً دو بار با نمایندگان این بازیکن تماس گرفته است اما باشگاه پورتو تنها در صورتی حاضر به مذاکره می‌شود که پیشنهادات بالا باشد.»

گفته می‌شود پورتو برای فروش طارمی مبلغ ۲۰ میلیون یورو را تعیین کرده است و کمتر از این مبلغ حاضر به فروش او نیست. این مهاجم تا سال ۲۰۲۴ با پورتو قرارداد دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا