سانچو: تمرین سخت تن‌هاخ، ما را به خودمان آورد

حاشیه های فوتبالی : جیدون سانچو، ستاره منچستریونایتد، می‌گوید سخت‌گیری اریک تن‌هاخ پس از شکست برابر برنتفورد روی این تیم تاثیرگذار بوده است. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

سانچو: تمرین سخت تن‌هاخ، ما را به خودمان آورد

یونایتد روند خوبی را در چند هفته اخیر لیگ برتر طی کرده و موفق شده است ناکامی دو هفته اول را جبران کند.

این تیم در دو هفته برابر برایتون و برنتفورد شکست خورد تا آغازی ناامیدکننده داشته باشد اما پس از آن توانست روند سه پیروزی متوالی را با برد برابر لیورپول آغاز کند.

پس از شکست سنگین 0-4 برابر برنتفورد گفته شد که تن‌هاخ تعطیلی بازیکنان یونایتد را لغو و آنها را مجبور کرده است که در تمرین فردای این بازی 13.8 کیلومتر، به اندازه‌ای که بازیکنان حریف بیشتر از آنها دویده بودند، بدوند.

سانچو، درباره این اتفاق به خبرنگاران گفت:« ما مجبور بودیم که این کار را انجام دهیم. ما نباید چنین شکستی را تجربه می‌کردیم. همه این تمرین را به چشم دوندگی و آمادگی بیشتر دیدند و با چنین اتفاقی به خوبی کنار آمدند. ما احساس کردیم که پس از بازی برابر برنتفورد تازه از خواب برخاستیم و حالا سه پیروزی متوالی داریم. باید این روند را حفظ کنیم و پیروزی‌های بیشتری به دست آوریم.»

او با اشاره به تلاش بازیکنان این تیم برای سازگاری با سبک و فلسفه سرمربی هلندی اضافه کرد:« ما به خوبی با هم سازگار شدیم. بیش از پیش برای بازی به سبک این مربی تلاش می‌کنیم و در حال حاضر همه از این سبک بازی راضی و خوشحال هستند.»

این بازیکن انگلیسی با ابراز رضایت از شرایط این تیم اظهار داشت:« ما در حال کار روی این سبک در تمرینات هستیم. بخشی از آن به بازیکنان ما بستگی دارد. ما یکدیگر را به خوبی می‌شناسیم و باید بگویم که حالا اطلاعات و برنامه بیشتری از این که دقیقا باید چه کاری در بعضی از بخش‌های زمین انجام بدهیم داریم. باید با برنامه تن‌هاخ پیش برویم و سخت تلاش کنیم تا بهتر و بهتر شویم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا