هالند پاسخ رئال را داد!

حاشیه های فوتبالی : ارلینگ هالند، ستاره نروژی منچسترسیتی، مدعی شد معمولا مصاحبه های جنجالی را جدی نمی گیرد. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

هالند پاسخ رئال را داد!

گرچه نام ارلینگ هالند در لیست بسیاری از باشگاه های بزرگ اروپایی از جمله رئال مادرید قرار داشت، اما این بازیکن در نهایت تصمیم گرفت به پیشنهاد منچسترسیتی پاسخ مثبت دهد. فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه اسپانیایی چندی قبل در مصاحبه ای مدعی شد ارلینگ هالند در صورت انتقال به رئال مادرید نیز باید ذخیره کریم بنزما باشد و حالا ستاره نروژی چنین صحبت هایی را در دنیای فوتبال طبیعی می داند.

شرایط ارلینگ هالند در باشگاه جدید:

من از حال و هوای اینجا خوشم می آید و در رختکن احساس خوبی دارم. چیزی که شما را شگفت زده می کند، این است که اینجا همه تشنه موفقیت هستند. پیش از انتقال نیز از طرف مردم شهر منچستر و باشگاه حمایت زیادی دیدم و این شرایط، کار را کمی برایم آسان تر می کند.

قهرمانی سیتی در سال 2012 و گل سرخیو آگوئرو در دقیقه 93:

من آن روز را خیلی خوب و مثل دیروز به یاد دارم. دیوانه کننده بود، آن روز به ما تعلق داشت و سیتی بالاخره قهرمان لیگ شد. یادم می‌آید ما در کنار پدرم بازی را می دیدم و او نیز مثل من هیجان زده بود. سیتی در آستانه شکست برابر حریف 10 نفره است، ما بخت اول قهرمانی هستیم و داریم می بازیم. یونایتد پیروز شده و این اوج ناامیدی است. اما بعد از گل دقیقه 91 دقیقه که فکر می کنم ادین ژکو زد، در آن زمان کوتاه باز هم امیدوار شدیم. گل پیروزی خیلی عجیب بود. ماریو بالوتلی روی زمین افتاده بود، اما به هر ترتیبی توپ را به سرخیو آگوئرو رساند. او نیز چشم هایش را بسته و به توپ ضربه زد و سپس اوج هیجان. من و پدرم از صندلی های خود بلند شده، در اتاق نشیمن با فریاد می دویدیم.

اخبار فراوان در سال گذشته در مورد مقصد ارلینگ هالند:

اگر به شایعات فکر می کردم، مغزم منفجر می شد و این روال در زمین به من کمک نمی کرد. من باید بهترین عملکردم را داشته باشم و برای انجام این کار نیاز به آرامش دارم. شایعات بخشی از فوتبال هستند و من این موضوع را می فهمم، اما این موارد خارج از کنترل من هستند. اگر نتوانم کاری در مورد مسئله ای انجام دهم، سعی می کنم آن را نادیده بگیرم.

اما در مورد منچسترسیتی، نمی‌دانم، شاید حق با شماست و از ابتدا چیزی وجود داشت. من از زمانی که پپ گواردیولا به سیتی آمد، به نحوه بازی این تیم علاقه داشتم و از این نظر، سیتی من همیشه مورد توجهم قرار داشت.

اظهارنظر جنجالی فلورنتینو پرز مبنی بر اینکه هالند باید ذخیره کریم بنزما باشد:

این اتفاقات در فوتبال همیشه رخ می دهد و من خودم دوست دارم با این مسئله شوخی کرده و به این حرف ها فقط بخندم. البته من زیاد به صحبت های اطراف فکر نمی کنم، با این حال مشکلی وجود ندارد و ما در نهایت با هم دوست هستیم و شرایط خوب است.

رقابت شدید بین منچسترسیتی و لیورپول در فصول اخیر:

از بیرون که به این کورس نگاه می‌کردیم، سطح بسیار بالایی را می دیدیم. من بازی‌های زیادی را بین این دو تیم تماشا کرده‌ام و فکر می‌کنم این رقابت احتمالا بالاترین سطح فوتبال در جهان بوده است. هر دو تیم یکدیگر را به سمت جلو سوق داده و تا آخرین هفته هرکدام می توانستند عنوان قهرمانی را کسب کنند. منظورم این است که بعد از 60 دقیقه، اگر لیورپول به ولوز گل می زد، ممکن بود به قهرمانی دست یابد و من بابت حضور در این لیگ خیلی هیجان زده هستم.

مهم ترین هدف منچسترسیتی در فصل جاری:

من عاشق لیگ قهرمانان و سرود این تورنمنت هستم و امیدوارم بتوانم به تیم، هواداران و سرمربی کمک کنم تا منچسترسیتی قهرمان اروپا شود. می خواهم تا جایی که ممکن است در فصل جدید با لباس این تیم موفق به گلزنی شوم. اما اگر فرصتی داشته باشم و مثلا ریاض محرز در موقعیت خیلی بهتری باشد، من به او پاس می دهم و این کار برای من طبیعی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا