حادثه وحشتناک برای یانگ، ستاره بارسلونا!

حاشیه های فوتبالی : بامداد امروز گروهی خلافکار وارد خانه پی‌یر امریک اوبامیانگ شده، با اسلحه گرم این بازیکن را تهدید کردند و در نهایت با سرقت اموال این بازیکن از محل گریختند. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

حادثه وحشتناک برای یانگ، ستاره بارسلونا!

اوبامیانگ در ساعت یک بامداد امروز در خانه‌اش در کاستلدفلز، با تهدید و زور اسلحه، مورد سرقت قرار گرفته است. سارقان همسر این بازیکن را نیز تهدید کرده و یک دستگاه خودروی آئودی و مقدار قابل توجهی طلا از این بازیکن دزدیده‌اند. آنها با بالا رفتن از دیوارهای باغ به خانه اوبامیانگ وارد شده، این بازیکن را با اسلحه تهدید کردند و او را با میله فلزی مورد ضرب و شتم قرار دادند. همسر این بازیکن این سرقت را به پلیس اطلاع داده و تحقیقات دراین‌باره ادامه دارد. در حال حاضر اوبامیانگ و خانواده‌اش در شرایط مساعدی به سر می‌برند و نیروهای پلیس خانه او را تحت نظر قرار داده‌اند.

به نظر می‌رسد این سرقت توسط چهار مرد مسلح انجام شده و شکل ورود آنها به خانه مورد سوال و تحقیق نیروهای پلیس قرار دارد. در این حادثه آسیب جدی از نظر جسمانی به اوبامیانگ و خانواده‌اش وارد نشده، اما آنها از نظر روحی به شدت تحت فشار قرار گرفته‌اند. به نظر می‌رسد اوبامیانگ و همسرش به مدت یک ساعت و در شرایطی که سارقان در حال انجام کارشان بودند، دست‌بسته و در شرایطی ناگوار در حال تماشای این لحظات تلخ بودند. این دو نفر تمام طول دیشب را در حال گزارش دادن به پلیس بودند. اخبار حاکی از آن است که سارقان ایتالیایی صحبت می‌کردند و این تنها سرنخ پلیس تا این لحظه است. همچنین برخی منابع مدعی شدند سارقان در مقابل چشم فرزندان این بازیکن، همسر او را کتک زده‌اند.

در روزهای اخیر، اخبار زیادی در مورد احتمال جدایی اوبامیانگ از بارسلونا و انتقال او به لیگ برتر و تیم‌هایی چون مچستریونایتد و چلسی مطرح شده و ممکن است این حادثه تلخ، ستاره گابنی را به رفتن از این باشگاه بعد از تنها چند ماه مصمم کند.

اوبامیانگ، در زمستان سال گذشته و بعد از فسخ قرارداد با آرسنال راهی بارسا شد، اما ترافیک شدید در خط حمله و اضافه شدن بازیکنانی چون روبرت لواندوفسکی و رافینیا، شانس او را برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت کاهش داده است. عجیب اینجاست که چندی پیش، ساعت روبرت لواندوفسکی هم مورد سرقت قرار گرفت. به نظر می‌رسد ستاره‌های بارسلونا از امنیت کافی در این شهر برخوردار نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا