سیمونه اینزاگی هشدار داد؛ دیگر نباید چنین گل‌هایی بخوریم

حاشیه های فوتبالی : سیمونه اینزاگی، سرمربی اینتر، از شکست تیمش برابر لاتزیو بسیار ناراحت و ناراضی است. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

سیمونه اینزاگی هشدار داد؛ دیگر نباید چنین گل‌هایی بخوریم

اینتر این هفته در رقابت‌های هفته سوم لیگ ایتالیا برابر لاتزیو قرار گرفت و نتوانست نتیجه‌ای بهتر از شکست 1-3 به دست آورد.
این باخت باعث شد که اینزاگی جلسه تحلیلی فوری با بازیکنان این تیم برگزار کند تا عملکرد آن‌ها را به صورت کامل تحلیل و مشکلاتی را که در جریان بازی وجود داشت به آنها گوشزد کند.
روزنامه ایتالیایی گاتزتا دلو اسپورت با انتشار این خبر مدعی شده است که این جلسه فنی پیش از تمرینات روز گذشته و با حضور تمامی بازیکنان اینتر برگزار شده است و این مربی ایتالیایی از آنها خواسته است که با دقت تمام به آن توجه کنند.

او در گفتگو با بازیکنانش مدعی شده است که آنها باید توجه و تمرکزشان را روی نقاطی معطوف کنند که نیاز به بهبود عملکرد و پیشرفت بیشتری دارد و گفته است که از آنها انتظار دارد که تمرکز بیشتری هم در جریان بازی داشته باشند.
سرمربی اینتر همچنین به شدت از گل اولی که توسط فلیپه اندرسون به ثمر رسید ناراحت بوده و به بازیکنانش تذکر داده است که دیگر هرگز نباید اجازه به ثمر رسیدن چنین گل‌هایی را در جریان دیدارهای پیش رو بدهند.
اینزاگی در پایان این جلسه از شاگردانش خواست که باخت برابر لاتزیو را فراموش کنند، خصوصا که پس از این بازی به نظر می‌رسید که بعضی از بازیکنان به شدت از شرایط ناراحت هستند و دست به انتقادهایی از هم تیمی‌هایشان زدند.
اینتر تا به حال شش امتیاز از سه بازی دریافت کرده است و فردا در چهارمین دیدار این فصل به مصاف کرمونزه خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا