زمان بازی ایران و انگلیس در جام جهانی تغییر نخواهد کرد

حاشیه های فوتبالی : فیفا قصد دارد تاریخ شروع رقابت‌های جام جهانی را به یک روز زودتر تغییر دهد تا قطر بتواند بازی افتتاحیه را برگزار کند. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

زمان بازی ایران و انگلیس در جام جهانی تغییر نخواهد کرد

حدود سه ماه تا آغاز جام جهانی در قطر باقی مانده و هنوز احتمال بروز برخی تغییرات در برنامه مسابقات این تورنمنت وجود دارد. پیش از این قرار بود این مسابقات روز دوشنبه 21 نوامبر با بازی تیم ملی سنگال برابر هلند آغاز شود. اما به نظر می‌رسد فیفا می‌خواهد طبق روال دو دهه اخیر، کشور میزبان نیز در بازی افتتاحیه حاضر باشد و به همین علت بازی تیم ملی قطر مقابل اکوادور احتمالا روز یک‌شنبه 20 نوامبر درساعت 19 آغاز خواهد شد.

البته بازی تیم‌های ملی انگلیس و ایران در 21 نوامبر طبق برنامه در همان روز برگزار خواهد شد و در مسابقات گروه دوم تغییری ایجاد نمی‌شود. البته این تصمیم همچنان باید توسط دفتر شورای فیفا متشکل از جانی اینفانتینو و روسای همه کنفدراسیون قاره‌ای تایید شود.

در صورت رخ دادن این اتفاق، رقابت‌های جام جهانی از 20 نوامبر تا 18 دسامبر برگزار خواهد شد. کشور میزبان از سال 2006 در بازی‌های افتتاحیه مسابقات جام جهانی حضور داشته است و قبل از آن معمولا مدافع عنوان قهرمانی در اولین مسابقه به میدان می‌رفت. احتمالا طی روزهای آتی فیفا با انتشار بیانیه‌ای این خبر را به‌صورت رسمی اعلام خواهد کرد. برگزاری مسابقات در ماه نوامبر و وسط فصل فوتبال اتفاق جدیدی خواهد بود و لیگ‌های معتبر اروپایی برای اولین‌بار برای برگزاری این تورنمنت به‌مدت یک‌ماه تعطیل خواهند شد.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا