کی‌روش سرمربی ایران در جام جهانی 2022

حاشیه های فوتبالی : در شرایطی که هنوز جلسه هیئت رییسه فدراسیون فوتبال به پایان نرسیده اما به نظر می‌رسد بازگشت سرمربی پرتغالی سابق به نیمکت تیم ملی قطعی شده باشد. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

کی‌روش سرمربی ایران در جام جهانی 2022

تمایل مهدی تاج به تغییر در پست سرمربی تیم ملی است و به نظر می‌رسد اگر مخالفتی جدی علیه کارلوس کی‌روش در هیئت رییسه وجود نداشته باشد، این مربی به‌زودی به ایران بازخواهد گشت تا هدایت تیم ملی فوتبال را در دست بگیرد.

در حال حاضر خبرنگاران در انتظار پایان این جلسه مهم و اعلام نظر رسمی هیئت رییسه و صحبت‌های احسان اصولی، سخنگوی فدراسیون در این‌باره هستند.

در جلسه امروز هیئت رییسه قرار است به 22 سرفصل مختلف رسیدگی شود و موضوع تیم ملی آخرین و مهم‌ترین بحث میان اعضاست.

محمد جماعت، مدیر رسانه تیم ملی، دقایقی پیش چنین توییت کرده است: سوای تمام زنده‌بادها و مرده‌بادهای هواداری درباره تیم ملی و کادر فنی آن، هیئت رییسه فدراسیون فوتبال با توجه به جمیع جهات و ابعاد، بهترین تصمیم را با توجه به صرف و صلاح فوتبال کشور خواهد گرفت.

ادبیات این توییت و استفاده از کلمات صرف و صلاح نکته‌دار است. همچنین خبرگزاری ایرنا اعلام کرده است که کی‌روش تا آخر هفته به ایران خواهد آمد و با قراردادی ماهیانه رسما سرمربی تیم ملی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا