کی روش ، خشمگین از فدراسیون فوتبال مصر

حاشیه های فوتبالی : کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی مصر از اینکه فدراسیون این کشور نتوانسته است 2 بازی دوستانه را برای تیم او برگزار کند، عصبانی است. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

کی روش ، خشمگین از فدراسیون فوتبال مصر

به گزارش “حاشیه های فوتبالی”، کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی مصر روز گذشته و در جلسه ای که با مدیران فدراسیون فوتبال این کشور برگزار شده، از دست آنها خشمگین شده است. محمد شبانة روزنامه نگار مصری مدعی شده در جلسه روز گذشته این مربی پرتغالی بابت عدم برگزاری دو دیدار دوستانه به شدت عصبانی شده است.

این خبرنگار در برنامه باکس تو باکس گفت: کی روش در این جلسه اعلام کرد که از فدراسیون فوتبال مصر درخواست برگزاری دو دیدار دوستانه در ژانویه را داشته است ولی از اینکه به بهانه هایی مانند ویروس کرونا و این دست مسائل، فدراسیون قادر به انجام خواسته های او نبوده، شگفت زده شده است.

این خبرنگار اضافه کرد: کی روش در این جلسه گفته است که از فدراسیون خواسته بودم در ماه ژانویه دو بازی تدارکاتی داشته باشیم تا آخرین وضعیت بازیکنان را پیش از حضور در جام ملت‌های آفریقا مورد ارزیابی قرار بدهیم اما توان برگزاری دو بازی را در این مقطع ندارند و می‌گویند جام کشورهای عربی کافی بود و به دلیل شرایط کرونا نمی‌توانیم مسابقات دیگری داشته باشیم.

طبق ادعای این خبرنگار کی‌روش همچنین در این جلسه گفته است: در جام اعراب 8 لژیونر و بازیکن اصلی ما غایب بودند و ناتوانی فدراسیون در برگزاری دو مسابقه عجیب و غیرقابل قبول است. من باید بتوانم شرایط بازیکنانم را قبل از مسابقات مورد ارزیابی قرار بدهم و این وضعیت قابل قبول نیست.

قرار است اسامی نهایی و مدنظر کارلوس کی روش طی روزهای اخیر اعلام شود و این مربی نیز دو روز دیگر وارد قاهره شود. تمرینات تیم ملی مصر از 2 ژانویه آغاز می شود. فراعنه دیدارهای خود در جام ملت های آفریقا را از تاریخ 21 دی و دیدار با نیجریه آغاز می کنند. آنها 25 و 29 دی نیز به مصاف گینه بیسائو و سودان خواهند رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا