کلوپ: مقابل یونایتد فقط بدشانس بودیم

حاشیه های فوتبالی : یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول، معتقد است تیمش برابر منچستریونایتد به اندازه کافی از فرصت‌های خود استفاده نکرده است. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

کلوپ: مقابل یونایتد فقط بدشانس بودیم

لیورپول در شبی که فرصت‌های چندانی روی دروازه منچستریونایتد نساخت و حتی در نیمه اول یک ضربه هم به چارچوب حریف نزد، 1-2 برابر این تیم شکست خورد تا بعد از گذشته سه هفته تنها موفق به کسب دو امتیاز شود. اما یورگن کلوپ سرمربی باتجربه لیورپول، معتقد است این عملکرد درخشان یونایتد نبوده که عامل برتری این تیم شده و بیشتر انتقاد متوجه خود بازیکنان لیورپول است.

یورگن کلوپ گفت: “ما در طول مسابقه مشکلات فراوانی برای بازیکنان منچستریونایتد ایجاد کردیم و البته در موقعیت‌های خاص در این بازی بدشانس بودیم. مخصوصا در محوطه ایستگاهی این اتفاق رخ داد و ما به گل نرسیدیم. رخ دادن چنین اتفاقاتی می‌توانست جریان بازی را کاملا متفاوت کند و البته همه اینها فرضیات است. همچنین در بخش دوم در نیمه اول نمایش خوبی ارائه دادیم، بنابراین در زمان استراحت تمرکزمان را روی همین مسئله گذاشتیم و من در بین نیمه به بازیکنان لیورپول گوشزد کردم که چندین بار دقیقا در فضاهایی بازی می‌کردیم که بازیکنان یونایتد حتی نمی‌توانست به آن نقطه دسترسی پیدا کنند.

فکر می‌کنم موقعیت‌های واقعا گیج‌کننده‌ای برای بازیکنان حریف در طول بازی رقم و حتی در برخی موارد مدافعان یونایتد دیگر نمی‌دانستند مهاجمان لیورپول کجا هستند. اما ما به اندازه کافی بازیکن در محوطه جریمه نداشتیم که بتوانیم دروازه حریف را باز کنیم و در ادامه مدافعان حریف سر رسیده و توپ را دور می‌کردند و به همین دلیل بود که ما نتوانستیم به گل‌های بعدی دست پیدا کنیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا