خط و نشان لوکادیا برای صدر جدول آقای گلی

حاشیه های فوتبالی : بعد از چند فصل، شاید پرسپولیسی‌ها اکنون بیشتر از همیشه به کسب عنوان آقای گلی توسط یکی از مهاجمان خود امیدوار باشند. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

خط و نشان لوکادیا برای صدر جدول آقای گلی

حضور برترین گلسازان و پاسورهای لیگ و خط حمله صاحب نام با حضور لوکادیا، شاید بهترین فرصت برای دستیابی این تیم به عنوان برترین گلزن فصل باشد و لوکادیا و دیگر مهاجمان پرسپولیس 26 هفته برای کفش طلا فرصت پیش رو دارند.

آمادگی بدنی لوکادیا با توجه به تمرینات سخت په‌په لوسادا، بدنساز پرسپولیس رفته رفته بهتر شده و او پس از بازی مقابل آلومینیوم و صنعت نفت حالا فرصت بازی برابر هوادار تهران را خواهد داشت.

نحوه بازی لوکادیا در خط حمله پرسپولیس بیشتر وابسته به هوش این بازیکن است که این امر در گل او به صنعت نفت که با فضاسازی و چرخش کم نظیرش مشهود بود.

در چهار هفته گذشته لیگ برتر هیچ بازیکنی بیشتر از دو گل به ثمر نرسانده و مهاجم هلندی پرسپولیس علی‌رغم دیر اضافه شدن فرصت رسیدن به صدر جدول گلزنان در دو هفته پیش رو قبل از شروع فیفادی را خواهد داشت.

پرسپولیس فصل پیش در ورزشگاه دستگردی هر چه زد به در بسته خورد و نتوانست دفاع چندلایه هوادار را برای رسیدن به گل کنار بزند. باید دید لوکادیا در این ورزشگاه موفق به گلزنی برای دومین هفته متوالی خواهد شد یا خیر‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا