منچستریونایتد در یک قدمی «هایجک» موفق مالاسیا از لیون

حاشیه های فوتبالی : باشگاه منچستریونایتد در حال نهایی کردن انتقال مدافع چپ فاینورد به جمع شاگردان اریک تن‌هاخ است. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

منچستریونایتد در یک قدمی «هایجک» موفق مالاسیا از لیون

باشگاه لیون در حالی که برای انتقال تایرل مالاسیا به جمع شاگردان پیتر بُس با باشگاه فاینورد به توافق رسیده بود، در خرید این بازیکن ناکام ماند چرا که باشگاه منچستریونایتد در آخرین لحظه و پیش از امضای قرارداد رسمی بین طرفین وارد ماجرا شد و با ارائه پیشنهادی سعی در ربودن این بازیکن از چنگال لیون دارد.

فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا خبر داد؛ مدیر برنامه‌های تایرل مالاسیا با مدیران باشگاه منچستریونایتد در حال مذاکره مستقیم است و منچستری‌ها پیشنهاد رسمی خود را ارائه داده‌اند. بر این اساس دو باشگاه منچستریونایتد و فاینورد برسر انتقال این مدافع هلندی به جمع شیاطین سرخ در ازای 15 میلیون یورو به علاوه دو میلیون یورو پاداش‌های در نظر گرفته شده، به توافق رسیده‌اند.

منچستریونایتد همزمان در حال مذاکره با بارسلونا برای نهایی کردن انتقال فرنکی دیونگ به جمع شاگردان اریک تن‌هاخ است. رومانو مدعی شد این انتقال هنوز نهایی نشده اما تا منچستری شدن این هافبک هلندی هم فاصله چندانی نیست. انتظار می‌رود این انتقال هم در ازای 65 میلیون یورو به علاوه 20 میلیون یورو پاداش‌های در نظر گرفته شده، عملی شود.

نکته جالب اینجاست که مدیر برنامه‌های فرنکی دیونگ و تایرل مالاسیا یک نفر است و همین به منچستریونایتد برای نهایی کردن انتقال مدافع هلندی فاینورد به جمع شیاطین سرخ کمک خواهد کرد.

فرانک آرنسن مدیر باشگاه فاینورد در این باره گفت: با منچستریونایتد برسر انتقال تایرل مالاسیا به توافق رسیده‌ایم و حالا منتظر تصمیم این بازیکن هستیم. اگر تایرل پاسخ مثبت بدهد، انتقال او به منچستریونایتد قریب‌الوقوع است.

مالاسیای 22 ساله که دو سال دیگر با فاینورد قرارداد دارد، فصل گذشته در 50 بازی برای این تیم به میدان رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا