یک لقمه مسی برگر !

حاشیه های فوتبالی : رستوران‌های هارد راک در سراسر جهان غذایی جدید به نام مسی برگر را عرضه می‌کنند. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

یک لقمه مسی برگر !

مجموعه غذایی هارد راک که صاحب رستوران‌های زنجیره‌ای بین‌المللی به نام هارد راک کافی است چند سالی است  که با لیونل مسی فوق ستاره فوتبال جهان در زمینه تبلیغاتی همکاری می‌کند.

حالا این مجموعه رستورانی قصد دارد محصولی به نام «مسی برگر» را به رستوران‌های هارد راک کافی از ابتدای ماه مارس (کمتر از یک و نیم ماه دیگر) اضافه کند.

این برگر البته از ابتدای سال ۲۰۲۲ در هارد راک شعبه میامی و شعبه هالیوود در فلوریدا آمریکا طبخ و فروخته شده است اما حالا قرار است در  تمام رستوران‌های این برند به فروش برسد و عرضه شود.

قیمت دقیق مسی برگر مشخص نیست اما در طول دوره آزمایشی حدود ۱۲ دلار فروخته شد. این برگر از دو همبرگر گوشت گاو و مواد روی آن شامل پنیر پووون، چوریتزو، پیاز قرمز کاراملی شده، کاهو، گوجه و سس دودی معروف هارد راک تشکیل شده است.

مدیر شرکت هارد راک اینترنشنال از خوشحالی خود بابت همکاری با ستاره جهانی فوتبال، لیونل مسی حرف زد و گفت: «هیجان‌زده‌ایم که مسی برگر را ابتدا به صورت آزمایشی در شعبه مرکزی هارد راک در فلوریدا عرضه کردیم و حالا آماده فروش جهانی آن در ماه مارس هستیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا