سامان نریمان جهان: حق‌مان، تساوی مقابل استقلال نبود

حاشیه های فوتبالی : هافبک تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان مدعی است این تیم در دیدار اخیرش مقابل استقلال به آنچه استحقاقش را داشته، نرسیده است. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

سامان نریمان جهان: حق‌مان، تساوی مقابل استقلال نبود

سامان نریمان‌جهان درباره تساوی تیمش برابر استقلال در هفته چهارم لیگ برتر گفت: شاید خیلی‌ها تصور می‌کردند تیم ما در این بازی شکست می‌خورد، ولی دیدید که چقدر بابرنامه فوتبال بازی کردیم و از لحاظ فنی شایستگی‌مان را نشان دادیم. استقلال تیمی بزرگ و پرمهره است و از لحاظ مالی، امکانات و خیلی چیزهای دیگر با آنها قابل قیاس نیستیم، با این حال برای استقلال حریف سرسختی بودیم. حتی چند موقعیت خیلی خوب هم داشتیم که استفاده نکردیم. به شخصه فکر می‌کنم در بازی با استقلال به حق‌مان که گرفتن سه امتیاز بود، نرسیدیم.

وی در ادامه در مورد اینکه آیا از حضور در تیم نفت مسجدسلیمان راضی است، تصریح کرد: بله، من از بازی در نفت مسجدسلیمان راضی هستم. قبلاً هم گفتم که دوست داشتم در این تیم پرطرفدار بازی کنم و از طرفی حضور رضا مهاجری در این تیم هم نقش مهمی در تصمیم من داشت. مهاجری تیم باشخصیتی بسته است و ما برای هیچ‌کدام از تیم‌های لیگ برتری حریف آسانی نیستیم. تمام هدف‌مان هم این است که در لیگ امسال متفاوت‌تر از سال‌های گذشته نتیجه بگیریم و دل مردم مسجدسلیمان را شاد کنیم.

هافبک تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با اشاره به بازی بعدی تیمش برابر صنعت نفت آبادان خاطر نشان کرد: امسال همه بازی‌ها سخت هستند و هیچ نتیجه‌ای هم قابل پیش‌بینی نیست و فرقی هم ندارد دو تیمی که با هم روبه‌رو می‌شوند کجای جدول قرار دارند. ما قطعاً بازی سختی در آبادان خواهیم داشت، چون صنعت نفت دنبال جبران شکست برابر پرسپولیس است. با این حال و بدون شک برای برد بازی خواهیم کرد. ما تیم خوبی داریم و می‌خواهیم روند خوب‌مان را در این بازی هم ادامه دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا