نکونام مربی تیم ملی شد بعد به فولاد برگشت!

حاشیه های فوتبالی : نایب رئیس فدراسیون فوتبال با حضور در شبکه خبر موضوع حضور جواد نکونام روی نیمکت تیم ملی را تایید کرد. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

نکونام مربی تیم ملی شد بعد به فولاد برگشت!

نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال که مشغول توضیح درباره بحث مربیگری تیم ملی و پیشنهاد به نکونام برای پذیرفتن سمت دستیاری کی‌روش بود، ناگهان با این جمله مجری برنامه مواجه شد که باشگاه فولاد با این موضوع موافقت کرده. بنابراین در عملی انجام شده اعلام کرد نکونام مربی آینده تیم ملی خواهد بود و این موضوع قطعی شده است.

این مسئله برای خبرنگارانی که امروز درباره این موضوع پرس و جو کرده بودند کمی عجیب بود، چون هیچ صحبتی مبنی بر توافق با نکونام اتفاق نیوفتاده بود. ضمن اینکه باشگاه فولاد به‌طور رسمی هرگز اعلام نکرده که نکونام را به تیم ملی می‌دهد. بخصوص که آن‌ها شروع خوبی در این فصل داشته و احتمالا جدایی نکونام به این سادگی نخواهد بود و ممکن است اعتراض جدی در بین جمعیت هواداری ایجاد کند.

از این رو باشگاه فولاد بلافاصله دست به‌کار شد و با انتشار تکذیبیه اعلام کرد این مسئله نادرست است و چنین توافقی بین فدراسیون فوتبال و این باشگاه رخ نداده. هم‌چنین در بیانیه باشگاه فولاد اعلام شده این باشگاه با انتقال نکونام به تیم ملی مخالف است!

جالب اینجاست که ظاهرا کارلوس کی‌روش در گفت‌و‌گو با مسئولان فدراسیون فوتبال هیچ گزینه ایرانی دیگری جز جواد نکونام برای نشستن روی نیمکت تیم ملی ندارد و اگر نکونام به تیم ملی نیاید، عملا کادر کی‌روش خالی از ایرانی‌ها خواهد بود.

حمیدرضا گرشاسبی نیز در گفت‌و‌گوی اختصاصی با ورزش سه چنین گفت: ما این موضوع را تکذیب می‌کنیم و اصلا اینطور نیست که موافقت کرده باشیم و این داستان‌ها وجود داشته باشد.

او با اشاره به اینکه باید سرمربی فولاد هم در این‌باره اظهار نظر کند، گفت: از خود جواد هم باید این موضوع را بپرسید، اما هیچ توافقی با ما صورت نگرفته است.

مدیرعامل باشگاه فولاد بار دیگر تاکید کرد: هیچ تماسی(از سوی فدراسیون فوتبال) در این‌باره که چنین موضوعی قطعیت دارد، با ما انجام نشده است.

گرشاسبی یادآور شد: باشگاه تا این لحظه هیچ موافقتی با فدراسیون فوتبال برای انتقال نکونام به تیم ملی نداشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا