هفته اول لیگ برتر بدون تماشاگر برگزار می شود

حاشیه های فوتبالی : با اعلام رسمی سازمان لیگ، دیدارهای هفته نخست لیگ برتر بدون تماشاگر برگزار می شود. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

هفته اول لیگ برتر بدون تماشاگر برگزار می شود

لیگ بیست و دوم خیلی زود و در همین ابتدای کار با حاشیه عجیبی کار خود را آغاز می کند. در شرایطی که طی هفته های گذشته اعلام شده بود دیدارهای لیگ برتر با ظرفیت 30 درصدی هواداران برگزار می شود، اما اکنون و با صدور اطلاعیه ای رسمی، دیدارهای هفته اول بدون تماشاگر خواهد بود.

سازمان لیگ در سایت خود با صدور اطلاعیه ای نوشت: به دلیل اشکالات سامانه بلیت فروشی الکترونیکی باشگاه‌ها، مسابقات هفته نخست لیگ برتر بدون بلیت فروشی و بدون تماشاگر برگزار خواهد شد.

در ادامه نیز آمده است: با توجه به بررسی‌های انجام شده از سامانه بلیت فروشی الکترونیک باشگاه‌های لیگ برتر اشکالات متعددی استخراج شده است، بر این اساس مقرر گردید تا زمان رفع اشکالات ارزیابی شده سامانه‌های مذکور تمامی مسابقات لیگ برتر بدون بلیت فروشی و بدون تماشاگر برگزار خواهد شد به این ترتیب تمامی مسابقات هفته نخست لیگ برتر تماشاگران بدون تهیه بلیت مجاز به حضور در ورزشگاه‌ نیستند.

در بخش پایانی نیز آمده است: باشگاه‌ها نیز موظف شده‌ند هرچه سریع‌تر نسبت به رفع اشکالات اخذه شده اقدام نمایند و تاییدیه‌های لازم را از دستگاه‌ها و نهادهای مربوطه اتخاذ کنند تا امکان بلیت فروشی الکترونیکی باشگاه‌ها فراهم شود.

این اتفاق در شرایطی رخ داد که ظهر امروز سامانه بلیت فروشی دیدار استقلال و سپاهان آغاز به کار کرد و بسیاری از هواداران نیز موفق به خرید بلیت شدند که اکنون خبر رسیده دیدارهای هفته اول بدون تماشاگر برگزار می شود.

قطعا این تصمیم و ناهماهنگی های صورت گرفته با اعتراض هواداران روبرو می شود ضمن اینکه تعجب برانگیز است که سازمان لیگ به عنوان متولی برگزاری مسابقات از نحوه بلیت فروشی انتقاد می کند.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا