امید عالیشاه / آقای پاس گل

حاشیه های فوتبالی : هافبک تیم پرسپولیس می‌گوید که عناوین فردی مهم هستند اما ارزش آن در موفقیت تیمی است. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

امید عالیشاه / آقای پاس گل

به گزارش “حاشیه های فوتبالی”، امید عالیشاه در بازی با ذوب آهن موفق شد به رکورد ۲۰۰ بازی برای پرسپولیس برسد و این در حالی است که فرصت این را دارد تا حتی رکورد های بعدی را هم بشکند.

نکته جالب درباره عالیشاه این است که او این فصل با ۴ پاس گل، عملکرد بهتری داشته است.

وی در برنامه فوتبال برتر و در خصوص شانسش برای آقای پاس گلی گفت: پاس گل دادن را بیشتر از گل زدن دوست دارم. نمی‌گویم موفقیت فردی مهم نیست، مهم است اما موفقیت تیمی خیلی بیشتر به چشم می‌آید. شما در کنار تیم است که به موفقیت فردی می‌رسی. من نهمین سال حضورم در پرسپولیس است.

کاپیتان دوم پرسپولیس راجع به عملکرد تیمی پرسپولیس و کسب پنج قهرمانی متوالی اظهار داشت: تیم بودن و برای همدیگر بازی کردن باعث این دستاورد شده است. من نه آدم چاپلوسی هستم و نه از چاپلوس ها خوشم می‌آید اما مهم ترین دلیل آن هوادارانمان بوده‌اند.

او در پاسخ به این سوال که چه کسی خشن ترین هم‌تیمی اوست؟ گفت: خشن ترین بازیکن کمال در تمرینات است.

عالیشاه با اشاره به شانس قهرمانی پرسپولیس عنوان کرد: امیدوارم بتوانیم امسال هم مثل سالهای گذشته هواداران را خوشحال کنیم. ما به آنها بدهکاریم. من یک عذرخواهی هم به آنها بدهکارم بابت اتفاق تلخی که در بازی با الهلال اافتاد. دنبال بهانه جویی نیستیم اما شرایطی که داشتیم در آن بازی دخیل بوده اما اختلافمان سه گل نبود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا