بی اطلاعی هیئت مدیره پرسپولیس از شکایت پدیده

حاشیه های فوتبالی : فوتبالی‌ترین عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس از شکایت قدیمی باشگاه پدیده علیه سرخ‌ها بی‌اطلاع است. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

بی اطلاعی هیئت مدیره پرسپولیس از شکایت پدیده

خبرنگاری که مشغول مصاحبه با بیژن ذوالفقارنسب بود، وارد یک بحث با او شد. این پرسش و پاسخ را بخوانید:

*شما سال‌هاست در این ورزش هستید؛ یعنی از ماجرای بدهی به پدیده مشهد بابت رضایتنامه گل محمدی بی اطلاع هستید؟

**اطلاع ندارم. من سه روز است که عضو هیات مدیره باشگاه هستم.

***

برای اینکه یک چهره فوتبالی عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس شود، لابد گزینه ای به نام بیژن ذوالفقارنسب مطلوب است؛ او مدارج فوتبال را طی کرده و بازیکن تیم بزرگ، تیم ملی و سرمربی هم در رده‌های مختلف بوده… چهره ای دانشگاهی و متشخص که طبعا می‌تواند وظایفش را انجام بدهد اما دکتر ذوالفقارنسب هم می‌داند بخش عمده ای از ناکامی مدیران و اعضای هیئت مدیره پرسپولیس و استقلال از گذشته تا امروز به دلیل همین بی اطلاعی‌هاست…

شما چطور از ماجرای شکایت باشگاه پدیده مشهد خبر ندارید آقای ذوالفقارنسب؟

دوست داریم این ادعای شما را باور نکنیم؛ چون اگر به بی خبری شما پی ببریم آن وقت می‌ترسیم که از سایر مشکلات اساسی باشگاه پرسپولیس هم بی خبر باشید. وقتی شما که چهره ای ورزشی هستید از ماجرای لاینحل پدیده مشهد و پرسپولیس بی اطلاعید، از رضا درویش چه توقعی باید داشته باشیم؟

راستی آقای ذوالفقارنسب! شما از میران بدهی‌های انباشه پرسپولیس اطلاع دارید؟ می‌دانید ماجرای خصوصی سازی این باشگاه چقدر جدی است؟ از مواردی که کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان اشکالات باشگاهداری به پرسپولیس وارد دانست خبر دارید؟ دلایل اصلی حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا را می‌دانید؟

دوست داریم پاسخ‌های شما به این همه سوال، مثبت باشد؛ یعنی از همه چیز باخبر باشید. در غیر این صورت این هیئت مدیره هم به سرنوشت قبلی‌ها دچار خواهد شد و لاغیر…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا