طعنه نویل به لیورپول: صلاح شما را بازی داد

حاشیه های فوتبالی : گری نویل، ستاره سابق منچستریونایتد، از تمدید قرارداد محمد صلاح با لیورپول هم برای طعنه زدن به این تیم استفاده کرد. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

طعنه نویل به لیورپول: صلاح شما را بازی داد

صلاح روز جمعه قراردادش را با باشگاه لیورپول به مدت سه سال دیگر تمدید کرد تا به تمامی شایعات در این خصوص پایان داد.
طولانی شدن روند مذاکره مدیر برنامه و نمایندگان این بازیکن به مدیران لیورپول باعث شده بود که شایعات بسیاری درباره احتمال جدایی این ستاره مصری از این تیم شنیده شود.
جدایی سادیو مانه در پنجره نقل و انتقالات تابستان سال جاری نیز به این شایعات دامن زد و نگرانی هواداران لیورپول را بیش از پیش افزایش داد اما او در نهایت تصمیم گرفت که قراردادش را تا سال 2025 با این باشگاه تمدید کند.

بسیاری از منابع خبری پیش از این مدعی شده بودند که اختلاف اصلی بین دو طرف مذاکره بر سر مبلغ مدنظر صلاح برای دستمزدش با مبلغی بود که مدیران لیورپول برای این بازیکن در نظر داشتند و همین موضوع باعث شده بود که آنها زودتر از این به توافق نرسند.
در آخر نیز این صلاح بود که توانست حرفش را به کرسی بنشاند و گفته می‌شود که لیورپول پذیرفته ساختار مالی همیشگی‌اش را برهم زده و دستمزد 400 هزار پوند در هفته به این بازیکن پرداخت کند.
گری نویل با انتشار توییتی نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و نوشت:« صلاح آنها را بازی داده است، اینطور نیست؟»
با این حال، تمدید قرارداد با این بازیکن از اهمیت خاصی برای مدیران، کادر فنی و هواداران لیورپول بود تا با خیال آسوده‌تری تابستان را ادامه داده و به فصل آینده امیدوار باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا