خروج نام قایدی از فهرست خارجی‌های شباب الاهلی

حاشیه های فوتبالی : روزنامه امارات الیوم از خروج نام مهدی قایدی از فهرست بازیکنان خارجی شباب الاهلی خبر داد. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

خروج نام قایدی از فهرست خارجی‌های شباب الاهلی

پس از اینکه وینگر ایرانی شباب الاهلی تیمش را در سفر به کشور صربستان و برگزاری اردوی پیش فصل همراهی نکرد، اخبار مربوط به جدایی او و شایعات درباره مقصد بعدی این بازیکن افزایش یافت.

در روزهای اخیر نیز اخباری درباره افزایش شانس استقلال برای جذب این بازیکن منتشر شد و گفته می‌شود که مدیران باشگاه در حال پیش بردن مذاکرات با مدیران شباب الاهلی هستند تا زمینه را برای بازگشت قایدی فراهم کنند.

طبق قانون لیگ امارات، هر تیم می‌تواند 5 بازیکن خارجی بزرگسال را در فهرست نفرات خود به ثبت برساند که پس از استخدام عمر خریبین، عملا جدایی قایدی از شباب الاهلی قطعی شد و این بازیکن به دنبال انتخاب تیم جدید خود است.

در همین رابطه روزنامه امارت الیوم به بررسی خرید جدید شوالیه‌های سرخ پرداخت و در بخشی از این گزارش نوشت که اکنون خارجی‌های شباب الاهلی شامل عمر خریبین سوری، احمد نوراللهی ایرانی، فدریکو کارتابیا آرژانتینی و عزیز جانیف ازبکستانی خواهند بود.

پس از جدایی توماس اولسن، به نظر می‌رسد که لئوناردو ژاردیم در پی انتخاب یک مهاجم خارجی برای تیمش است تا لیست 5 نفره بازیکنان خارجی بزرگسال او پر شوند و بدین‌ترتیب قایدی نیز در لیست خروج تیم قرار خواهد گرفت.

باید دید در روزهای آینده این بازیکن بوشهری چه تیمی را به‌عنوان مقصد بعدی خود انتخاب می‌کند. شباب الاهلی قصد ندارد این بازیکن را به تیم‌های اماراتی قرض دهد و اکنون شانس استقلال برای جذب این بازیکن بیشتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا