خوش شانسی رونالدو در دیدار با نیوکاسل

حاشیه های فوتبالی : کریستیانو رونالدو، ستاره منچستریونایتد، در دیدار برابر نیوکاسل با خوش شانسی از کارت قرمز فرار کرد. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

خوش شانسی رونالدو در دیدار با نیوکاسل

منچستریونایتد شب گذشته در هفته نوزدهم لیگ برتر به مصاف نیوکاسل رفت و در نهایت به تساوی 1-1 رضایت داد.

شاگردان رالف رانگنیک در این بازی در ابتدا از حریف عقب افتادند و بالاخره این ادینسون کاوانی بود که پس از ورود به زمین موفق شد گل مساوی را برای تیمش به ثمر برساند.

اما یکی از صحنه‌های جنجالی که در طول این بازی رخ داد، خطای کریستیانو رونالدو روی رایان فریزر بود که در نهایت تنها یک کارت زرد را برای این فوق ستاره پرتغالی به دنبال داشت.

این اتفاق و اخراج نشدن رونالدو از زمین باعث شد که بعضی از کاربران شبکه‌های اجتماعی به این موضوع اعتراض کنند و صحنه خطای این بازیکن را با تکل اندی رابرتسون روی امرسون رویال مقایسه کنند که باعث شد این بازیکن لیورپول در دیدار برابر تاتنهام از زمین بازی اخراج شود.

یکی از کاربران در توییتر نوشت:« صحنه خطای رونالدو هیچ فرقی با خطای رابرتسون برابر تاتنهام نداشت، یکی از آنها با دخالت کمک داور ویدیویی و کارت قرمز همراه شد و دیگری فقط یک کارت زرد داشت اما این نشان دهنده بی‌ثباتی باورنکردنی در بین داوران لیگ برتر است.»

بعضی دیگر از کاربران علاوه بر انتقاد از عملکرد داوران در این رقابت‌ها، به این موضوع اشاره کردند که جایگاه بعضی از بازیکنان باعث شده که داوران در نشان دادن کارت قرمز به آنها محتاطانه عمل کنند.

کاربر دیگری در این شبکه اجتماعی اظهار داشت:« تبعیضی که به واسطه فوق ستاره بودن در لیگ برتر دیده می‌شود ترسناک است. رونالدو باید برابر لیورپول به خاطر خطایی که روی کورتیس جونز کرد اخراج می‌شد و برابر نیوکاسل نیز باید به دلیل خطای روی فریزر کارت قرمز می‌گرفت. هری کین هم باید برابر لیورپول به دلیل تکلی که روی رابرتسون زد اخراج می‌شد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا