در جشن تاریخی لیورپول این محمد صلاح بود که ناکام ماند

حاشیه های فوتبالی : محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول، ناکام بزرگ دیدار فراموش نشدنی این تیم برابر بورنموث لقب گرفت. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

 در جشن تاریخی لیورپول این محمد صلاح بود که ناکام ماند

بی تردید اگر به هواداران فوتبال بگویند که لیورپول در یک مسابقه موفق به زدن 9 گل شده، آنها تصور می‌کنند که قطعا نام محمد صلاح نیز در بین گلزنان جای داشته و حتی شاید برخی پیش بینی کنند که این ستاره مصری موفق به ثبت هت‌تریک شده است. اما دیروز مرسی سایدی‌ها در ورزشگاه آنفلید با نتیجه خیره‌کننده 0-9 بورنموث را شکست دادند و محمد صلاح در طول 90 دقیقه در باز کردن دروازه این تیم نگون‌بخت، ناکام ماند.

جالب اینجاست نرخ گل‌ مورد انتظار این بازیکن در دیدار برابر بورنموث ۱.۳ بود و او در گلزنی ناکام بود. این عدد در مورد بازیکنانی چون لوئیس دیاز، ترنت الساندر آرنولد، ویرژیل فن ‌دایک و هاروی الیوت مجموعا ۰.۵ بود و این چهار بازیکن موفق شدند 6 بار دروازه بورنموث را باز کنند. محمد صلاح دو موقعیت بسیار خوب گلزنی را تقریبا در مقابل دروازه خالی از دست داد تا در روز تاریخی باشگاه لیورپول، نقشی در این پیروزی بزرگ نداشته باشد.

جالب اینجاست در پایان مسابقه و وقتی از محمد صلاح خواسته شد که برای مصاحبه به میکسدزون بیاید، این ستاره مصری گفت که در این بازی موفق به گلزنی نشده و دلیلی به مصاحبه با او وجود ندارد. البته محمد صلاح در سال‌های اخیر همیشه جایگاه ثابتی در جدول گلزنان لیگ برتر داشته و احتمال دارد در هفته‌های آتی دوباره موتور گلزنی این مهاجم باتجربه روشن شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا