ارلینگ هالند: مجبورم سانچو را مخفیانه ببینم!

حاشیه های فوتبالی : ارلینگ هالند، ستاره نروژی و جوان منچسترسیتی، همچنان قصد دارد ارتباطش را با جیدون سانچو در اردوی رقیب حفظ کند. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

ارلینگ هالند: مجبورم سانچو را مخفیانه ببینم!

باشگاه دورتموند در فاصله حدود یک سال، دو فروش هنگفت به تیم‌های شهر منچستر داشته و ابتدا سال گذشته جیدون سانچو را به یونایتد و امسال ارلینگ هالند را به سیتی واگذار کرد. این دو ستاره جوان در دوران حضور در آلمان رابطه بسیار خوبی با یکدیگر داشتند و حالا در دو تیم رقیب بازی می‌کنند. اما ارلینگ هالند مدعی شد هم با سانچو دوستی خود را حفظ می‌کند و هم ارتباط دوستانه‌ای با هواداران منچستریونایتد در سطح شهر دارد.

ارلینگ هالند گفت: “من و جیدون سانچو در داخل و خارج از زمین در دوران حضور در دورتموند ارتباط خوبی داشتیم. او اکنون برای تیم دیگری بازی می‌کند، بنابراین شاید مجبور شویم مخفیانه همدیگر را ببینیم. من پیش از این با تعدادی از هواداران یونایتد در سطح شهر ملاقات کرده‌ام و ما همیشه شوخی می‌کنیم.

مسئله برای من این است که همه‌چیز را خیلی جدی نگیریم. تعداد فراوانی هواداران یونایتد در نروژ هم هستند، بنابراین من همیشه این کار را انجام داده‌ام. باید به آنها سر بزنم، من به این کار عادت دارم و مشکلی وجود ندارد. مسائل را خیلی هم جدی نگیرید. من می‌خواهم بتوانم کمی مانند هواداران صحبت کنم، در غیر این‌صورت اوضاع کمی خسته کننده می‌شود، آیا این‌طور نیست؟”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا