ساپینتو می‌تواند استقلال را قهرمان کند

حاشیه های فوتبالی : عضو پیشین هیأت مدیره باشگاه استقلال با بیان اینکه نمی‌توانیم بر مبنای فضای مجازی در مورد سرمربی استقلال صحبت کنیم، گفت: قضاوت درمورد او زود است و باید منتظر عملکردش در لیگ بمانیم. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

ساپینتو می‌تواند استقلال را قهرمان کند

حسین فرزامی در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد وضعیت این روزهای استقلال گفت: آبی پوشان فصل نقل و انتقالات را دیرتر از سایر تیم‌ها شروع کردند و این باعث نگرانی هواداران شده بود، جدایی دانشگر هم مزید بر علت شد تا هواداران استقلال بیشتر نسبت به وضع تیم شأن حساس شوند ضمن اینکه فضای مجازی هم به این استرس‌ها بیشتر دامن می‌زنند و هر لحظه خبر از جدایی یا جذب یک بازیکن می‌دهد و این مساله باعث شده تا همه دچار سردرگمی و اضطراب باشند.

وی در ادامه گفت: در دو، سه روز گذشته و با فشاری که مردم به مسئولان استقلال آوردند جذب بازیکنان آغاز شد. عقد قرارداد با بازیکنانی مانند حسینی، رمضانی، مهدی پور و جذب نفراتی چون حامدی فر، شهباز زاده و میرزایی باعث شده تا مردم کمی به آینده استقلال امیدوار باشند.

عضو پیشین هیأت مدیره استقلال خاطرنشان کرد: قرار است سرمربی تیم استقلال به هنگام بازگشت به ایران دو بازیکن خارجی باکیفیت را با خود به تهران بیاورد. ضمن اینکه استقلال آمانو و یامگا را در اختیار دارد که فصل گذشته هم عملکرد خوبی داشتند بنابراین استقلال می‌تواند با جذب چند بازیکن خوب و حفظ نفرات فصل گذشته شرایط بهتری پیدا کرده و آماده شروع تمرینات پیش فصل شود.

فرزامی در پاسخ به این پرسش که چه فاکتورهایی لازم است تا استقلال بتواند فصل موفقی را به پایان برساند، گفت: در وهله اول باید قهرمانی فصل گذشته را فراموش نکند که آرامش در فصل گذشته باعث شد استقلال به قهرمانی برسد. دور بودن از حاشیه‌ها، تمرکز بر روی بازی‌ها و رفع مشکلات مالی باعث خواهد شد یک تیم بتواند به قهرمانی دست یابد. استقلال نفرات خوبی در اختیار دارد جذب چند بازیکن هم می‌تواند مفید واقع شود البته اصلی ترین فاکتور دوری از حاشیه‌ها و صمیمت بین تیم است که عامل اصلی موفقیت استقلال خواهد بود.

وی در مورد ساپینتو هم گفت: او در اروپا مربیگری کرده اگرچه خیلی‌ها از او انتقاد می‌کنند که موفق نبوده اما باید به او زمان بدهیم، قضاوت در مورد قبل از شروع تمرینات و آغاز رسمی لیگ زود است، یادمان باشد استراماچونی در هفته‌های اول نتایج خوبی نگرفت اما هرچه زمان گذشت تیم او به یک تیم رویایی تبدیل شد. شاید اگر آن اتفاقات تلخ رخ نمی‌داد استقلال می‌توانست در آن سال قهرمان شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هواداران باید صبور باشد، آرامش خود را حفظ کنند و اجازه دهند مسئولان استقلال کار خود پیش ببرند، بنابراین در این شرایط سخت باید حمایت کنند تا ان شاءالله استقلالی پرقدرت را در لیگ بیست و دوم شاهد باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا