عصبانیت دوباره تن‌هاخ از بی‌نظمی در اردوی یونایتد

حاشیه های فوتبالی : اریک تن هاخ، سرمربی منچستریونایتد، یکی از اعضای تیمش را به‌دلیل تاخیر در دو جلسه تمرینی، از تیم کنار گذاشت. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

عصبانیت دوباره تن‌هاخ از بی‌نظمی در اردوی یونایتد

تن هاخ که برای بازگرداندن شیاطین سرخ به روزهای خوب‌شان هدایت این تیم را برعهده گرفته است، از همان ابتدا قوانین سفت و سختی را برای بازیکنان این تیم وضع کرده است؛ از جمله ممنوعیت نوشیدن الکل در طول هفته و تغییر برنامه غذایی بازیکنان در خانه.

پیش از این بسیاری از بازیکنان آشپزهای شخصی خودشان را داشتند اما اکنون غذای همه آنها باید تحت‌نظر باشگاه تهیه شود تا سرمربی هلندی از آمادگی بازیکنانش مطمئن باشد.

اما سخت‌گیری‌های تن هاخ به همین‌جا ختم نشد و آن‌طور که اتلتیک گزارش داده، او یکی از بازیکنان تیم را که نامی از او برده نشده؛ به‌دلیل دیر رسیدن در دو جلسه تیمی، از تیم کنار گذاشت.

پیش از این ویدیویی از تمرینات منچستریونایتد هم منتشر شد که در آن تن هاخ زیدان اقبال، بازیکن جوان تیمش را به‌دلیل حرکت اشتباهی که انجام داده بود، با کلمات تندی خطاب قرار داد.

این در حالی است که یونایتد پیش فصل خوبی را پشت سر گذاشت و مقابل لیورپول، ملبورن ویکتوری و کریستال پالاس به پیروزی رسید و تنها برابر استون ویلا برتری دو گله را با تساوی عوض کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا