خشم آژاکس از یونایتد؛ آنتونی را گران خریدید!

حاشیه های فوتبالی : مدیران آژاکس از این که منچستریونایتد در روزهای پایانی پنجره نقل و انتقالات تابستانی اقدام به خرید آنتونی، ستاره برزیلی این تیم کرد، عصبانی هستند. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

خشم آژاکس از یونایتد؛ آنتونی را گران خریدید!

تلاش‌های یونایتد برای جذب بازیکنان مدنظر اریک تن‌هاخ از ابتدای تابستان چندان موفقیت‌آمیز نبود و همین باعث شد که آنها سعی کنند خواسته‌های این مربی را در روزهای پایانی برآورده کنند.

آنها از مدتی قبل پیشنهادهایی را برای جذب آنتونی به باشگاه آژاکس ارائه کرده بودند که با پاسخ منفی این باشگاه هلندی روبرو شده بود اما در نهایت، این بازیکن تصمیم گرفت از حضور در تمرین‌ها خودداری کند تا نشان دهد که به دنبال ترک این باشگاه و پیوستن به یونایتد است.

گری هامسترا، مدیر ورزشی آژاکس، از نحوه انجام این انتقال بسیار ناراحت و ناراضی است و این موضوع را در گفتگو با De Telegraaf مطرح کرد.

او در این‌باره گفت:« زمان‌بندی منچستریونایتد بسیار بد بود. شرایط پنجره نقل و انتقالات در چند روز اخیر دشوار است و آژاکس پیش از آن هم بسیاری از بازیکنان درجه یکش را از دست داده بود و روند بازسازی قابل توجهی را طی می‌کرد.»

مدیر ورزشی آژاکس با اشاره به ناراحتی سرمربی این تیم اظهار داشت:«این که چنین جای خالی مهمی برای سرمربی تیم ایجاد شده بسیار دشوار است. ما تابستانی با انتظارات کاملا متفاوت داشتیم. می‌خواستیم این گروه را حفظ کنیم تا نمایش خوبی در لیگ قهرمانان داشته باشیم.»

هامسترا درباره مبلغ قابل توجهی که از فروش بازیکنان نصیب آژاکس شد ادامه داد:«ما سعی کردیم بازیکنان را حفظ کنیم اما با پیشنهادهای عجیبی روبرو شدیم. هرگز فکر نمی‌کردیم یونایتد حاضر به پرداخت چنین مبلغ زیادی برای آنتونی باشد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا