منچستریونایتد در آستانه ثبت اولین خرید تابستان

حاشیه های فوتبالی : باشگاه منچستریونایتد با جذب بال برزیلی تیم فوتبال آژاکس اولین خرید تابستانی خودش را در سال 2022 انجام خواهد داد. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

منچستریونایتد در آستانه ثبت اولین خرید تابستان

نشریه سان در خبری اختصاصی ادعا کرد که باشگاه منچستریونایتد در آستانه عقد اولین قرارداد تابستانی خود برای خرید بازیکن است و به زودی آنتونی متئوس بال برزیلی تیم فوتبال آژاکس را به هوادارانش معرفی خواهد کرد.

طبق ادعای سان، مبلغی که منچستری‌ها برای این بازیکن 22 ساله می‌پردازند 40 میلیون پوند است و نمایندگان باشگاه هم امروز عازم شهر آمستردام شده‌اند تا مراحل انتقال این بازیکن را کامل کنند.

آنتونی متئوس که قبل از آژاکس (2018 تا 2020) برای تیم سائوپائولوی برزیل توپ می‌زد، 9 بازی ملی هم انجام داده و در آنها 2 گل به ثمر رسانده است.

او فصل گذشته 33 بازی در تمامی رقابت‌ها انجام داد و 12 گل به ثمر رساند که 8 مورد آنها در 23 بازی در لیگ اردویژه هلند بود. او علاوه بر این در تمامی رقابت‌ها 10 پاس گل هم داد و سهم بسزایی در قهرمانی آژاکس در لیگ هلند داشت.

آنتونی متئوس فصل گذشته زیر نظر اریک تن‌هاخ سرمربی فعلی شیاطین سرخ بازی می‌کرد و حالا مربی هلندی می‌خواهد که او را با خودش به اولدترافورد ببرد.

آنتونی یکی از 5 بازیکنی است که منچستریونایتد در تابستان امسال زیر نظر دارد. طبق گفته ریچارد آرنلود مدیراجرایی جدید باشگاه، شیاطین سرخ برای خرید بازیکن جدید در تابستان بودجه‌ای 200 میلیون پوندی دارند و با این پول قصد دارند یورین تیمبر از آژاکس، فرنکی دیونگ از بارسلونا و کریستین اریکسن از برنتفورد را جذب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا