تیبو کورتوا: گل بدشانسی خوردیم

حاشیه های فوتبالی : تیبو کورتوا، دروازه‌بان رئال مادرید، می‌گوید گل اسپانیول صرفا از بدشانسی این تیم به ثمر رسیده است. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

تیبو کورتوا: گل بدشانسی خوردیم

رئال مادرید شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته سوم لالیگا به مصاف اسپانیول رفت و با نتیجه 1-3 برابر این تیم به پیروزی رسید.

شاگردان کارلو آنچلوتی، ابتدا از حریف پیش افتادند اما گل مساوی را پیش از پایان نیمه اول دریافت کردند و تلاش آنها برای رسیدن به گل دوم تا دقایق پایانی بازی به طول انجامید.

کورتوا پس از پایان بازی به خبرنگاران گفت:«ما همیشه تیم برتر زمین بودیم. آنها روی ضربات شروع مجدد خطرناک بودند و گلی را روی بدشانسی ما به ثمر رساندند. آنها اعتماد به نفس بیشتری گرفتند اما خوش شانس بودیم که توانستیم بازی را 1-۳ کنیم.»

این دروازه‌بان بلژیکی با تمجید از عملکرد اورلین شوامنی در این بازی اظهار داشت:« ما شگفت‌زده نشدیم چون او بازیکن بسیار درخشانی است. شرایط در ابتدا برای او سخت بود اما می‌شود گفت که حالا احساس خوبی دارد و این موضوع در تمرینات مشخص است. او در دفاع و حمله خوب بازی کرد. من از عملکردش راضی هستم و امیدوارم که به پیشرفتش ادامه دهد.»

او همچنین درباره بازی هفته بعد برابر رئال بتیس اضافه کرد:« آنها تیم بسیار خوبی هستند. بازی فصل گذشته برابر آنها بسیار دشوار بود. این تیم خیلی خوب فوتبال بازی می‌کند و تجربه بسیار خوبی در زمین دارد. ما باید مراقب باشیم چون آنها شناخت خوبی از ما دارند. باید بازی خوبی ارائه کنیم تا بتوانیم پیروز شویم. امیدوارم که بتوانیم بار دیگر این بازی را هم با پیروزی پشت سر بگذاریم اما بازی دشواری در پیش خواهیم داشت.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا