تن‌هاخ بازیکنان یونایتد را 14 کیلومتر دواند

حاشیه های فوتبالی : اریک تن‌هاخ، سرمربی منچستریونایتد، به شدت از عملکرد بازیکنان تیمش در دیدار برابر برنتفورد عصبانی و ناراضی است. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

تن‌هاخ بازیکنان یونایتد را 14 کیلومتر دواند

منچستریونایتد برای دومین هفته متوالی پس از آغاز رقابت‌های لیگ برتر نیز موفق به پیروزی برابر حریفش نشد و با چهار گل برابر برنتفورد شکست خورد تا روز سختی را سپری کرده باشد.
نمایش ضعیف و اشتباهات فردی بازیکنان این تیم در این بازی باعث شد که تن‌هاخ به شدت از عملکرد آنها عصبانی و ناراحت شود و جریمه قابل توجهی را برای بازیکنانش در نظر بگیرد.
این مربی هلندی روز گذشته از تمامی بازیکنان خواست که به مجموعه تمرینی یونایتد بیایند و سپس آنها را وادار کرد که درست به اندازه‌ای که بازیکنان برنتفورد در جریان پیروزی 0-4 برابر شیاطین سرخ در زمین دویده و موفق شده بودند که تلاش‌های یونایتد برای جبران این نتیجه را ناکام بگذارند بدوند.
این در حالی است که بسیاری از پزشکان و فیزیوتراپ‌های ورزشی هشدار داده‌اند که تن‌هاخ با این کار ریسک مصدوم شدن بازیکنان تیمش را به شکل قابل توجهی بالا برده است چون آنها نیاز به یک روز استراحت برای بازیابی درست دارند.
اما به نظر می‌رسد که شدت خشم و عصبانیت این مربی سابق آژاکس به حدی بوده که نتوانسته است دست از تنبیه بازیکنانش به خاطر کسب این نتیجه باورنکردنی بکشد.
دمای هوا در روز یکشنبه در شهر منچستر 30 درجه سانتی‌گراد بود اما سرمربی یونایتد قصد داشت به بازیکنانش نشان دهد که به هیچ وجه حاضر به پذیرش این عملکرد و نمایش ضعیف از سوی آنها نیست و چنین نتایجی تبعات سنگینی برای آنها به همراه خواهد داشت.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا