امیدواری ستاره یونایتد؛ از این بهتر هم می‌شویم

حاشیه های فوتبالی : کریستین اریکسن، ستاره دانمارکی منچستریونایتد به روزهای بهتر برای این تیم امیدوار است. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

امیدواری ستاره یونایتد؛ از این بهتر هم می‌شویم

بعد از ارائه دو نمایش ضعیف در هفته‌های ابتدایی و قرار گرفتن در قعر جدول لیگ برتر، هواداران منچستریونایتد چندان نسبت به عملکرد این تیم برابر لیورپول خوش بین نبودند. اما تیم اریک تن هاخ شب گذشته فراتر از انتظار ظاهر شده و 1-2 در ورزشگاه اولدترافورد رقیب دیرینه را مغلوب کرد. کریستین اریکسن مدعی شد این عملکرد تفاوت زیادی با بازی‌های قبل یونایتد داشته و می‌تواند به این تیم برای هفته‌های بعد روحیه بدهد.

کریستین اریکسن گفت: “امیدوارم این عملکرد به ما روحیه برتری داده و در بازی‌های بعدی نیز به منچستریونایتد کمک کند. من فکر می‌کنم تفاوت اصلی نمایش در مقایسه با بازی برنتفورد، انرژی و تلاش فراوان بازیکنان تیم بود. بدیهی است که ما در آن بازی چند اشتباه مرتکب شدیم، اما در دیدار برابر لیورپول کار را بهتر شروع کرده و خیلی زود برتری‌مان را در زمین ثابت کردیم.

ما در نیمه اول تیم بهتری بودیم، اما من فکر می‌کنم در هنگام مالکیت توپ، حتی می‌توانستیم بهتر از این بازی نیز عمل کنیم. اما به‌طور کلی انرژی تیمی و واکنش به سبک بازی حریف بسیار خوب بود. فکر می‌کنم این اتحاد بین بازیکنان بعد از دو باخت شروع شد و این هفته را صرف به هم نزدیک شدن و بازگشت به اصول اولیه کردیم، اما در مسابقه مقابل برنتفورد این اتفاق رخ نداده بود.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا