حمایت‌های مجازی از بانوی ملی پوش ایرانی بعد از حاشیه سازی اردنی‌ها

زهره کودایی

حاشیه های فوتبالی : حواشی پیرامون یک بازیکن تیم ملی فوتبال بانوان ایران کماکان ادامه دارد! برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

دو روز پیش، فدراسیون فوتبال اردن طی نامه‌‌ای رسمی به کنفدراسیون فوتبال آسیا خواستار این شد که جنسیت یکی از بازیکنانی که در ترکیب تیم ملی فوتبال بانوان ایران به میدان آمده از این نهاد مشخص شود.

سایت «استاد الدوحه» در همین راستا خبر داد کنفدراسیون فوتبال آسیا پاسخ این اتهام اردنی‌ها را داد و گفت:

“زهره کودایی دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران جنسیت زن دارد و بدین ترتیب شکایت اردنی‌ها رد شد.”

بر همین اساس حمایت‌ها از این بازیکن فوتبال به غیر از داخل ایران، در فضای مجازی و حتی کاربران خارج از ایران هم به صورت گسترده دنبال شده است. امروز یکی از کاربران عراقی در توییتر از کودایی حمایت کرد.

این کاربر نوشت: “اگر مسلمان هستی پس بگو… سخنان ناپسند پیامبر اکرم(ص) را آزار می داد تا اینکه خداوند متعال به او فرمود: (و بر آنچه می گویند اندوهگین مباش).”

یکی دیگر از کاربران در بخش نظرات این توییت نوشته است: “در این مورد ایران نگران سابقه نیست، اما بیشتر کسانی که می‌دانستند او دختر است، آنچه را که درباره او منتشر کرده‌اند، باطل می‌کنند.

قلبش را آرام کند و توجهی به حواشی نداشته باشد. این یک چیز عادی است.”

همینطور یک کاربر عراقی در این باره نوشت:

“هر انسانی در زمینه ای ممتاز است و حسودان و کینه ورزان از زیر زمین به سوی او برمی‌خیزند. آفرینش خداوند متعال محدود است، خالق چیزی از خود، شاید این امر دلیلی بر بالا بردن مقام این به فرزندانش باشد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا